KATALOGLAR
BİZE ULAŞIN

ATABEYİ DESTEK HATTI
+90 543 603 56 04

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Heyecanımız, girişimci ruhumuz, kalite anlayışımız; hayata, doğaya ve insana olan saygımızla 2005 yılında kurulan ATABEYİ GRUP İnşaat, Reklam, İç mimari/Dekorasyon, Mobilya, Gıda, 3d duvar, Danışmanlık alanlarında ülkemize, şehrimize, insanımıza değer katan projeler üreterek, inançla ve azimle yoluna devam etmektedir. 

Ar-ge çalışmalarına yaptığımız yeni yatırımlarla, inovatif ve sürekli gelişen iş anlayışımızla, tasarım ve mühendislikte getirdiğimiz yeniliklerle, alanında ihtisaslaşmış kadromuzla örnek projeler ve müşterilerimize değer katan ürünler sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

ATABEYİ GRUP AİLESİ olarak müşterilerimizin mutluluğunu kazanç olarak görüyoruz. Bu anlayışımızla geleceğe umutlu, güçlü ve kararlı bir şekilde yürümeye devam edeceğiz. 

Bizimle birlikte yürüyen çalışanlarımızdan yöneticilerimize, tedarikçilerimizden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Birlikte daha büyük başarılara ulaşmak, daha nice güzel projelerde birlikte olmak dileğiyle.

Atabeyi Grup Ailesi


VİZYONUMUZ

Tasarım ve mühendislikte en ileri teknolojileri kullanarak deneyimli kadromuz ile farklılıklar yaratarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda 14. yılımızda örnek projeler üreterek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.


MİSYONUMUZ

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ürettiğimiz değerlerle, insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir. Hedeflerimiz ve insan hayatına değer katacak projelerimiz için gönülden, kesintisiz ve kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.


DEĞERLERİMİZ

Atabeyi Grup olarak Türkiyenin farklı coğrafyalarına yayılmış 82 ilde, milyonlarca insanın hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.